Uciekajcie!!! Zwiastun \"Jurassic World: Upadłe królestwo\" już we czwartek

Uciekajcie!!! Zwiastun \"Jurassic World: Upadłe królestwo\" już we czwartek
ZOBACZ GALERIĘ Uciekajcie!!! Zwiastun \"Jurassic World: Upadłe królestwo\" już we czwartek

Uciekajcie!!! Zwiastun \"Jurassic World: Upadłe królestwo\" już we czwartek

Do sieci trafił kolejny teaser produkcji \"Jurassic World: Upadłe królestwo\" (\"Jurassic World: Fallen Kingdom\").

W poprzedniej minizapowiedzi widzieliśmy Chrisa Pratta z maleńkim dinozaurem, tym razem grupa ludzi - w tym Pratt i Bryce Dallas Howard - uciekają przed niebezpiecznymi zwierzętami. Kilkunastosekundowy klip znajduje się poniżej. Pełen trailer poznamy w najbliższy czwartek, 7 grudnia.

Nowy \"Jurassic World\" ma robić \"zdecydowanie większe wrażenie\" niż ostatnia produkcja o prehistorycznych gadach. - Scenariusz zaprowadzi nas tam, gdzie jeszcze nie byliśmy – zapewniał jakiś czas temu reżyser, J.A. Bayona. - Przywoła także najważniejsze elementy z poprzednich filmów i przerobi je. Moim zdaniem to bardzo interesujące.

W nadchodzącym obrazie do swych ról wracają Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. Ponadto do obsady dołączyli Toby Jones, Daniella Pineda, Justice Smith oraz Rafe Spall, a Jeff Goldblum raz jeszcze zagra Iana Malcolma, którego portretował już w dwóch produkcjach z lat 90. - \"Park jurajski\" oraz \"Zaginiony świat: Jurassic Park\". Frank Marshall i Steven Spielberg ponownie czuwają nad produkcją. J.A. Bayona kręci na podstawie scenariusza Colina Trevorrowa i Dereka Connolly\'ego.

Premierę zaplanowano na 22 czerwca 2018 roku.

OSTATNIE

28.02.2020
Amazon zaprezentował zwiastun serialu "Tales From the Loop". więcej
28.02.2020
Liev Schreiber i Susie Abromeit zagrają w biograficznym filmie "King Richard", którego bohaterem jest ojciec i pierwszy trener Venus i Sereny Williams. więcej
28.02.2020
"365 dni" zdominowało kina i zdeklasowało konkurencję. W ciągu trzech tygodni od premiery pierwszy polski film erotyczny obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów. To największa widownia w polskich kinach w 2020 roku. więcej
28.02.2020
Lady Gaga zaprezentowała kompozycję "Stupid Love". więcej
27.02.2020
Jeszcze w tym tygodniu ukaże się nowy singel Lady Gagi zatytułowany "Stupid Love". więcej