Uma Thurman gani nimfomankę

Uma Thurman gani nimfomankę
ZOBACZ GALERIĘ Uma Thurman gani nimfomankę

Uma Thurman gani nimfomankę

W sieci pojawił się kolejny fragment kontrowersyjnego obrazu Larsa von Triera, "Nimfomanka".

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć, co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

W obsadzie znaleźli się m.in. Charlotte Gainsbourg, Stacy Martin, Uma Thurman, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård i Christian Slater.

- Kontrolowanie rozległej sieci kochanków nie zawsze jest proste - czytamy w opisie nowego fragmentu zamieszczonego w sieci. - Wkrótce Joe musi stawić czoła nieprzyjemnym konsekwencjom bycia nimfomanką. W końcu nie da się przyrządzić omletu bez rozbicia kilku jaj.

W rozdziale zatytułowanym "Mrs. H" występują Uma Thurman i Stacy Martin (jako młoda Joe). W klipie Thurman pokazuje swoim dzieciom łóżko, w którym Joe uprawiała seks z jej mężem. Nagranie można obejrzeć pod tym adresem.

Polska premiera planowana jest na 10 stycznia 2014 roku.

Tagi: Uma Thurman

OSTATNIE

20.09.2019
Znani z "Teorii wielkiego podrywu" Jim Parsons i Mayim Bialik zagrają w komediowej serii "Carla". więcej
20.09.2019
Amazon zaprezentował nowy zwiastun obrazu "The Aeronauts" z Felicity Jones i Eddiem Redmayne'em w rolach głównych. więcej
20.09.2019
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Dickinson". więcej
20.09.2019
Bebe Rexha opublikowała kawałek "You Can't Stop The Girl" z filmu "Czarownica 2". więcej
20.09.2019
Jesse Plemons i Dominique Fishback dołączyli do obsady filmu "Jesus Was My Homeboy". więcej