Uma Thurman gani nimfomankę

Uma Thurman gani nimfomankę
ZOBACZ GALERIĘ Uma Thurman gani nimfomankę

Uma Thurman gani nimfomankę

W sieci pojawił się kolejny fragment kontrowersyjnego obrazu Larsa von Triera, "Nimfomanka".

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć, co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

W obsadzie znaleźli się m.in. Charlotte Gainsbourg, Stacy Martin, Uma Thurman, Shia LaBeouf, Stellan Skarsgård i Christian Slater.

- Kontrolowanie rozległej sieci kochanków nie zawsze jest proste - czytamy w opisie nowego fragmentu zamieszczonego w sieci. - Wkrótce Joe musi stawić czoła nieprzyjemnym konsekwencjom bycia nimfomanką. W końcu nie da się przyrządzić omletu bez rozbicia kilku jaj.

W rozdziale zatytułowanym "Mrs. H" występują Uma Thurman i Stacy Martin (jako młoda Joe). W klipie Thurman pokazuje swoim dzieciom łóżko, w którym Joe uprawiała seks z jej mężem. Nagranie można obejrzeć pod tym adresem.

Polska premiera planowana jest na 10 stycznia 2014 roku.

Tagi: Uma Thurman

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej