Uma Thurman ma wiadomość dla Harveya Weinsteina

Uma Thurman ma wiadomość dla Harveya Weinsteina
ZOBACZ GALERIĘ Uma Thurman ma wiadomość dla Harveya Weinsteina

Uma Thurman ma wiadomość dla Harveya Weinsteina

Uma Thurman jakiś czas temu powiedziała, że opowie o Harveyu Weinsteinie i molestowaniu kobiet w Hollywood, jak przestanie być tak bardzo wściekła. Gwiazda otworzyła się w dniu Święta Dziękczynienia.

- Życzę szczęśliwego Święta Dziękczynienia wszystkim (za wyjątkiem Harveya i jego konspiratorów – cieszę się, że ta sprawa się ciągnie, bo nie zasługujesz na szybką śmierć) - napisała na Instagramie aktorka znana z filmów Quentina Tarantino, które powstawały dla prowadzonych przez Harveya Weinsteina wytwórni.

Uma Thurman wcześniej oznaczyła się hashtagiem #metoo, a udzielając wywiadu, z trudem hamowała się, by nie wybuchnąć. - Zważyłam, że kiedy mówię w gniewie, zazwyczaj żałuję tego, jak się wyrażam - powiedziała. - Poczekam więc, jak nie będę tak wściekła i kiedy będę gotowa, wszystko opowiem.

Wideo z rozmową można obejrzeć poniżej.

Aktorka znana jest z filmów "Kill Billa", "Pulp Fiction" czy serialu "Incydent". Ostatnio pracowała przy cyklu "Oszusci".

Tagi: Uma Thurman

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej