Umierający fan "Gwiezdnych wojen" obejrzał "Skywalker. Odrodzenie" przed premierą

Umierający fan "Gwiezdnych wojen" obejrzał "Skywalker. Odrodzenie" przed premierą
ZOBACZ GALERIĘ Umierający fan "Gwiezdnych wojen" obejrzał "Skywalker. Odrodzenie" przed premierą

Umierający fan "Gwiezdnych wojen" obejrzał "Skywalker. Odrodzenie" przed premierą

Studio Disneya zgodziło się, by śmiertelnie chory angielski fan "Gwiezdnych wojen" na prywatnym seansie obejrzał najnowszą odsłonę sagi na kilka tygodni przed premierą.

- W Dniu Dziękczynienia, wszyscy w Disneyu jesteśmy wdzięczni, że możemy pokazać film "Skywalker. Odrodzenie" pacjentowi i jego rodzinie w hospicjum Rowans - czytamy na Twitterze. - Niech moc będzie z tobą i z nami wszystkimi.

- Mimo koszmarnej sytuacji, w której się znalazłem, pomogliście stworzyć wspaniałe wspomnienia i przynieść nieco radości mojej rodzinie - powiedział już po seansie mężczyzna. - Jestem wielkim fanem "Gwiezdnych wojen", a to, przez co przechodzę jest okropne. Na domiar złego, myślałem, że nie uda mi się zobaczyć filmu, na który czekałem od 1977 roku.

Jak się okazuje chory fan obejrzał film nawet przed Markiem Hamillem, o czym aktor poinformował na swoim profilu.Obraz "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" ("Star Wars: The Rise of Skywalker") wyreżyserował J.J. Abramsa.

Do obsady wracają Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo oraz Billie Lourd. Ponadto udział potwierdzili Naomi Ackie ("Doctor Who"), Richard E. Grant ("Logan"), Dominic Monaghan ("Władca pierścieni"), Matt Smith ("Doctor Who") i Keri Russell ("Zawód: Amerykanin"). Oczywiście nie zabraknie weteranów: Marka Hamilla, Anthony'ego Danielsa oraz Billy'ego Dee Williamsa, który wróci do roli Lando Calrissiana.

Tagi: Mark Hamill

OSTATNIE

15.12.2019
Netflix opublikował materiał promujący serialu "Wiedźmin". więcej
15.12.2019
W sieci pojawiła się krótka zapowiedź cyklu "Little Fires Everywhere". więcej
13.12.2019
Producenci najnowszego filmu o Jamesie Bondzie, "Nie czas umierać", zapraszają wszystkich chętnych młodych twórców do wzięcia udziału w ogólnoświatowym konkursie na plakat zainspirowany filmami o 007 z Danielem Craigiem. więcej
13.12.2019
Ceniony aktor Danny Aiello zmarł w wieku 86 lat w skutek nagłej choroby. więcej
13.12.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu BBC/Netfliksa "Dracula". więcej