"Upiór w operze" i "Drakula" w "Dark Universe"

"Upiór w operze" i "Drakula" w "Dark Universe"
ZOBACZ GALERIĘ "Upiór w operze" i "Drakula" w "Dark Universe"

"Upiór w operze" i "Drakula" w "Dark Universe"

Poznaliśmy dalsze plany dotyczące cyklu "Dark Universe". Wiemy, jakie filmy chce zrealizować wytwórnia Universal.

Przypomnimy, że "Dark Universe" to cykl studia Universal, gdzie zobaczymy rozmaite potwory. Projekt inauguruje "Mumia" w reżyserii Aleksa Kurtzmana.

To właśnie Kurtzman opowiedział o produkcjach, których możemy spodziewać się w dalszej kolejności. Już wcześniej ogłoszono, że po "Mumii" zobaczymy "Narzeczoną Frankensteina". Teraz dowiadujemy się, że Universal zamierza zrealizować ponadto "Frankensteina", "Drakulę", "Upiora w operze", "Dzwonnika z Notre Dame", "Niewidzialnego człowieka" i "Potwora z Czarnej Laguny". Na tym nie koniec. - Są w tych filmach postaci, które można rozbudować, może nawet nakręcić spin-offy - wyjaśnia Kurtzman.

Niedawno ogłoszono, że do nowego uniwersum, w którym są już Tom Cruise i Russell Crowe (Dr. Jekyll), dołączają Johnny Depp (The Invisible Man) i Javier Bardem (Frankenstein). Mówi się także o udziale Dwayne'a Johnsona (Wolfman) i Angeliny Jolie (Narzeczona Frankensteina). Na celowniku twórców są ponadto Michael Fassbender, Jennifer Lawrence i Charlize Theron.

"Mumię" zobaczymy na ekranach już 9 czerwca 2017 roku.

Po "Mumii" poznamy "Narzeczoną Frankensteina" ("Bride of Frankenstein"). Obraz w reżyserii Billa Condona doczeka się premiery 14 lutego 2019 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej