"Uprowadzona 3": zupełnie nowa historia

Trwają zdjęcia do "Taken 3". Luc Besson zdradza, że będzie to nowa historia ze starymi bohaterami.

- "Uprowadzona" i "Uprowadzona 2" to jeden film, ale przedstawiony w dwóch częściach - mówi Besson w wywiadzie z serwisem Collider.com. - Najpierw dochodzi do porwania, potem do zemsty. Można te produkcje oglądać razem. Trzeci film to coś innego. Nie dochodzi do żadnego uprowadzenia. To nowa, odmienna, ale bardzo dobra opowieść z tymi samymi bohaterami. Dla mnie to najlepszy z tych trzech filmów, przynajmniej jeżeli chodzi o scenariusz.

Przypomnijmy, że w nowym obrazie Liam Neeson ponownie zagra głównego bohatera, Bryana Millsa. Powrócić mają również Maggie Grace i Famke Janssen. Przed kamerą pojawią się także Jonny Weston i Forest Whitaker.

Za kamerą "Uprowadzonej 3" stanie Olivier Megaton, reżyser odpowiedzialny za drugą odsłonę cyklu. Besson jest współautorem scenariuszy każdego z filmów serii.

"Taken 3" ma trafić do kin w 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej