"Uprowadzona 3": zupełnie nowa historia

Trwają zdjęcia do "Taken 3". Luc Besson zdradza, że będzie to nowa historia ze starymi bohaterami.

- "Uprowadzona" i "Uprowadzona 2" to jeden film, ale przedstawiony w dwóch częściach - mówi Besson w wywiadzie z serwisem Collider.com. - Najpierw dochodzi do porwania, potem do zemsty. Można te produkcje oglądać razem. Trzeci film to coś innego. Nie dochodzi do żadnego uprowadzenia. To nowa, odmienna, ale bardzo dobra opowieść z tymi samymi bohaterami. Dla mnie to najlepszy z tych trzech filmów, przynajmniej jeżeli chodzi o scenariusz.

Przypomnijmy, że w nowym obrazie Liam Neeson ponownie zagra głównego bohatera, Bryana Millsa. Powrócić mają również Maggie Grace i Famke Janssen. Przed kamerą pojawią się także Jonny Weston i Forest Whitaker.

Za kamerą "Uprowadzonej 3" stanie Olivier Megaton, reżyser odpowiedzialny za drugą odsłonę cyklu. Besson jest współautorem scenariuszy każdego z filmów serii.

"Taken 3" ma trafić do kin w 2015 roku.

OSTATNIE

02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun trzeciego sezonu serialu "The Last O.G.". więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Intrigo: Dear Agnes" z Gemmą Chan w roli głównej. więcej
02.04.2020
W sieci pojawił się klip promujący animacje "Trolle 2". więcej
02.04.2020
Francuska wokalistka, kompozytorka i aktorka Soko ogłosiła szczegóły trzeciej płyty. Album "Feel Feelings" ukaże się 12 czerwca. Do sieci trafił nowy klip promujący wydawnictwo – "Are You A Magician?" w reżyserii Gii Coppoli. więcej
02.04.2020
Lindsay Lohan zaprezentowała fragment singla "Back To Me". więcej