Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki

Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki
ZOBACZ GALERIĘ Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki

Urok Diane Kruger nie działa na policjantów z drogówki

Policjanci z kalifornijskiej drogówki za nic mają wdzięki Diane Kruger. Aktorka znacząco przekroczyła prędkość, gdy nocą wracała z planu na Long Beach.

Funkcjonariusze nie rozpoznali gwiazdy, ponieważ wylegitymowała się francuskim prawem jazdy, a na jej twarzy wciąż pozostawał makijaż. Kruger gra detektyw Sonyę Cross w serialu "The Bridge: Na granicy".

- Złapali mnie o drugiej w nocy za zbyt szybką jazdę - tłumaczy Kruger. - Posiadam francuskie prawo jazdy, ponieważ często przebywam we Francji. Miałam też specjalny make-up, pełno blizn i zadrapań, gdyż kręciliśmy sceny wypadku samochodowego. Policjant spojrzał na mnie i zapytał: "Czy pani coś piła?". Chciałam skorzystać z uroku osobistego, powiedziałam nawet, że w serialu gram gliniarza. Policjant stwierdził jedynie: "Tak, jasne."

Produkcja "The Bridge: Na granicy" to amerykański remake skandynawskiego serialu "Most nad Sundem". Obecnie powstaje drugi sezon, który ma zostać wyemitowany latem 2014 roku. Seria opowiada o parze detektywów, którzy muszą ze sobą pracować, choć tego nie chcą. On to twardziel ze skłonnością do romansów. Ona z kolei cierpi na zespół Aspergera. W oryginale zagrali Kim Bodnia i Sofia Helin. W remake'u w parę bohaterów wcielili się Demian Bichir i Diane Kruger.

Na wielkim ekranie mogliśmy ostatnio oglądać Niemkę w filmie "Intruz" w reżyserii Andrew Niccola.
Tagi: Diane Kruger

OSTATNIE

03.06.2020
Iggy Pop i Joaquin Phoenix, a także Hilary Swank i Rooney Mara podpisali się pod petycją w obronie wielkich kotów, takich jak lwy i tygrysy. więcej
03.06.2020
W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Kraina Lovecrafta" na podstawie powieści Matta Ruffa. więcej
03.06.2020
The Weeknd, Lizzo, John Legend, Jane Fonda i Natalie Portman podpisali otwarty list, w którym domagają się zaprzestania finansowania policji. więcej
03.06.2020
"Zaginiona dziewczyna" Kōjiego Fukady trafi do polskich kin 3 lipca. więcej
03.06.2020
David Thewlis zagrał tylko w trzeciej części "Avatara". więcej