Usher i Forest Whitaker w filmie o Ku Klux Klanie

Usher zaczyna robić karierę w Hollywood. Wokalista R&B, a także laureat Oscara Forest Whitaker oraz nominowany do nagrody Akademii Tom Wilkinson zagrają u boku Garretta Hedlunda w dramacie "Burden".

Obraz powstaje na faktach. Bohaterem jest Mike Burden (Garrett Hedlund), osierocony chłopiec wychowany przez członków Ku Klux Klan. Kiedy młody mężczyzna zakochuje się, dziewczyna przekonuje go, by zerwał z Klanem. Klan jednak chce się zemścić na "zdrajcy". Wówczas Mike Burden z ukochaną i ich synem trafiają pod opiekę czarnoskórej kongregacja dowodzonej przez pastora Kennedy'ego.

Andrew Heckler stanie za kamerą. Obsadę zasilili Usher, Forest Whitaker, Tom Wilkinson a także Tess Harper. Szczegóły dotyczące ich ról nie są znane.

Zdjęcia mają rozpocząć się za dwa tygodnie. Robbie Brenner zajmie się produkcją.

Usher, a naprawdę Usher Raymond IV, zdobył sławę pod koniec lat 90., wraz wydaniem drugiej płyty "My Way". Od tego czasu jego popularność nie maleje. Na całym świecie jego albumy rozeszły się w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarz. Współpracował z Alicią Keys, Beyoncé, Nicki Minaj, Will.I.Amem z The Black Eyed Peas, Pitbullem czy Enrique Iglesiasem. Jego protegowanym był Justin Bieber. Usher zdobył 8 nagród Grammy, 18 Billboard Music Awards i 8 American Music Awards. Dorobek muzyka wieńczy longplay "Hard II Love", który ukazał się 16 września. Niedawno można go było podziwiać na dużym ekranie w obrazie "Kamienne pięści".

Forest Whitaker zdobył Oscara, Złoty Glob i BAFTA za rolę w dramacie "Ostatni król Szkocji". Znany jest też z obrazów "Kamerdyner", "Telefon", "Do utraty sił" czy "Uprowadzona 3". Ostatnio zajęty był m.in. na planie produkcji "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej