Val Kilmer i Xzibit ze złym porucznikiem

Val Kilmer i Xzibit zagrają u boku Evy Mendes i Nicolasa Cage'a w remake'u obrazu "Zły porucznik". Reżyserią filmu zajmie się Werner Herzog.

Oryginalne dzieło powstało w roku 1992. Harvey Keitel wcielił się w nim w postać zdeprawowanego oficera policji, uzależnionego od narkotyków, hazardu, seksu i mającego skłonność do kradzieży. Tym razem w głównej roli wystąpi Nicolas Cage. Kilmer zagra jego zawodowego partnera, a Xzibit - czarny charakter o pseudonimie Big Fade.

Autorem scenariusza jest William Finkelstein. Produkcją zajmą się Edward R. Pressman, Stephen Belafonte oraz Alan i Gabe Polsky.

Val Kilmer pracuje w tej chwili na planie obrazu "The Dirt", w którym wciela się w postać rockmana Davida Lee Rotha.

Aktorski talent Xzibita będziemy mogli podziwiać od 25 lipca w produkcji "Z archiwum X: Chcę wierzyć". Xzibit zasłynął jako gospodarz programu "Pimp My Ride" nadawanego przez stację MTV. Dyskografię rapera zamyka album "Full Circle " z 2006 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej