Val Kilmer stalkerem Cate Blanchett

Val Kilmer stalkerem Cate Blanchett
ZOBACZ GALERIĘ Val Kilmer stalkerem Cate Blanchett

Val Kilmer stalkerem Cate Blanchett

Val Kilmer, nie po raz pierwszy wywołał lekkie zamieszanie i zaniepokojenie, swymi wpisami na Twitterze. Tym razem zaniepokojeni mogą być nie tylko fani aktora, ale przede wszystkim Cate Blanchett.

Gwiazdor "Top Gun" w swoich postach na Twitterze brzmi jak stalker Cate Blanchett. - Raz poleciałem do Australii tylko po to, by porozmawiać z Cate Blanchett - napisał. - Zamiast tego, poznałem jednak jej męża.

Nie jest to jedyny wpis dotyczący artystki. - Kiedyś wystąpiłem w niewielkiej roli w filmie tylko po to, by spędzać czas z Cate - kontynuuje. - W naszej wspólnej scenie podnosiła łopatę. Byłem tak zachwycony tym, jak to zrobiła, że zapomniałem mojej kwestii.

W jeszcze innym poście Kilmer wspomina o dwóch snach o Australijce a także zapewnia, jak wspaniałą osobą jest.

Val Kilmer znany jest z filmów "Top Gun", "Willow", "Wyspa doktora Moreau", "Batman Forever" czy "Gorączka". Niedawno grał w serialu "Bogaci i rozpustni" czy obrazie "Tom Sawyer i Huckleberry Finn". Wystąpił także w teledysku Oneohtrix Point Never. Ostatnio zagrał u Terrence'a Malicka w "Song to Song".

Cate Blanchett zajęta była na planie "Ocean's Eight".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej