Van Helsing z "Draculi" walczy z Avengers

Van Helsing z "Draculi" walczy z Avengers
ZOBACZ GALERIĘ Van Helsing z "Draculi" walczy z Avengers

Van Helsing z "Draculi" walczy z Avengers

Thomas Kretschmann dołączył do obsady filmu "The Avengers: Age of Ultron".

Przypomnijmy, że głównym czarnym charakterem obrazu będzie tytułowy Ultron, którego zagra James Spader. Superbohaterowie z grupy Avengers stawią jednak czoła nie tylko jemu, ale i drugiemu złoczyńcy - Baronowi Wolfgangowi von Struckerowi, byłemu naziście. Faworytami do roli byli do niedawna Marton Csokas i Dougray Scott, jednak twórcy ostatecznie zdecydowali się na Thomasa Kretschmanna, aktora znanego z filmu "Upadek" i serialu "Dracula".

W sequelu "The Avengers" wystąpią także Aaron Taylor-Johnson (jako Quicksilver), Elizabeth Olsen (jako Szkarłatna Wiedźma) i Don Cheadle (jako James Rhodes), jak i również gwiazdy pierwszej części: Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Chris Evans, Samuel L. Jackson i Mark Ruffalo.

Za reżyserię odpowiada Joss Whedon. Premiera planowana jest na 1 maja 2015 roku.

Thomasa Kretschmanna możemy podziwiać obecnie we wspomnianym serialu "Dracula", w którym wciela się w Abrahama Van Helsinga.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej