Vera Farmiga mamą Millie Bobby Brown w "Godzilli"

Vera Farmiga dołączyła do obsady sequela filmu "Godzilla".

Obraz zatytułowany "Godzilla: King of Monsters" reżyseruje Michael Dougherty. Scenariusz pisze Zach Shields. Panowie wcześniej pracowali razem przy horrorze "Krampus".

Szczegóły fabuły kontynuacji przeboju z 2014 roku nie są znane. Wcześniej udział potwierdzili Millie Bobby Brown ("Stranger Things") oraz Kyle Chandler, który sportretuje ojca bohaterki. Teraz wiadomo, że w mamę wcieli się Vera Farmiga.

Premiera została wyznaczona na 22 marca 2019 roku.

Rok po premierze sequela - 29 maja 2020 roku - do kin ma trafić kolejna produkcja z potężnymi monstrami: "Godzilla vs Kong". Akcja dzieła będzie rozgrywać się w ekosystemie wielkich gatunków - zarówno znanych, jak i nowych. Za odkryciem stać będzie organizacja Monarch, którą widzowie mogli poznać w filmie o Godzilli z 2014 roku. Przypomnijmy, że dzieło to zarobiło 529 milionów dolarów w światowym box office. Samą bestię świat poznał w 1954 roku.

Vera Farmigę można oglądać w serialu "Bates Motel".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej