Vin Diesel przygotowuje nową wersję "Policjantów z Miami"

Vin Diesel przygotowuje nową wersję "Policjantów z Miami"
ZOBACZ GALERIĘ Vin Diesel przygotowuje nową wersję "Policjantów z Miami"

Vin Diesel przygotowuje nową wersję "Policjantów z Miami"

Firma Vina Diesela - One Race Television - przygotowuje dla telewizji NBC nową wersję "Policjantów z Miami", jednego z najpopularniejszych seriali lat 80.

Poza Vinem Dieselem w realizację zaangażowany ma być Chris Morgan, który pracował przy scenariuszach sześciu filmów z serii "Szybcy i wściekli".

Do pisania scenariusza nowego serialu zasiadł Peter Macmanus. Twórca bazować będzie na oryginalnym serialu, który gościł na małych ekranach w USA w latach 1984 - 1990 i przyniósł popularność Donowi Johnsonowi i Philipowi Michaelowi Thomasowi. Aktorzy wcielali się - odpowiednio - w detektywów Jamesa "Sonny'ego" Crocketta i Ricardo Tubbsa. Gościnnie przed kamerą pojawili się m.in. Gene Simmons, Pam Grier, Laurence Fishburne, Viggo Mortensen i John Leguizamo. Policjanci razem walczyli ze zorganizowaną przestępczością w Miami.

W 2006 roku produkcja doczekała się wersji kinowej - "Miami Vice" w reżyserii Michaela Manna. W głównych rolach wystąpili Colin Farrell i Jamie Foxx.

Na razie nie zdradzono żadnych nazwisk aktorskich, reżysera, ani nawet przybliżonej daty premiery.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej