Vin Diesel śpiewa z Seleną Gomez

Vin Diesel śpiewa z Seleną Gomez
ZOBACZ GALERIĘ Vin Diesel śpiewa z Seleną Gomez

Vin Diesel śpiewa z Seleną Gomez

Vin Diesel już kilka razy próbował podbić rynek muzyczny. Niewykluczone, że w końcu mu się to uda, z pomocą Seleny Gomez i Kygo.

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" dograł swój głos do piosenki "It Ain't Me" popowej wokalistki i norweskiego producenta. Dzień po imprezie Grammy, aktor wybrał się do studia Kygo, gdzie zarejestrował wokale. - Przez wiele lat brałem udział w karaoke dla oddanych fanów, pokazując swoja inną, bardziej emocjonalną stronę - zdradził Diesel. - Nigdy wcześniej nie zaproszono mnie jednak do profesjonalnego studia. Nigdy nie miałem też odwagi, żeby na poważnie spróbować z inżynierem dźwięku i całą resztą. Ten magik jakimś cudem wziął mój głos i dodał do superutalentowanej Seleny. Kygo odesłał mi gotowy numer i brak mi słów.

Nagrania, które jest nową wersją opublikowanego w tym tygodniu kawałka "It Ain't Me", można posłuchać tutaj. Na profilach Viana w mediach społecznościowych - na Instagramie czy Facebooku - można też znaleźć materiały ze studia.

Na YouTube dostępna jest natomiast podstawowa wersja "It Ain't Me", bez udziału Vina Diesela.

Przełomem w karierze Kygo był singel "Firestone" z 2014 roku (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). W maju 2016 roku muzyk wydał debiutancki longplay "Cloud Nine". Tego roku wystąpił też na Open'erze.

Vina Diesela w swym typowym, aktorskim wcieleniu już w najbliższy piątek, 24 lutego, będzie można oglądać w filmie "xXx: Reaktywacja". Następnie w kwietniu do kin trafi obraz "Szybcy i wściekli 8" z jego udziałem, a w maju "Strażnicy galaktyki vol. 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej