Vince Staples rapuje dla nowych Bonnie i Clyde\'a

Vince Staples rapuje dla nowych Bonnie i Clyde\'a
ZOBACZ GALERIĘ Vince Staples rapuje dla nowych Bonnie i Clyde\'a

Vince Staples rapuje dla nowych Bonnie i Clyde\'a

Vince Staples opublikował piosenkę z filmu \"Queen & Slim\". Soundtrack ukaże się 15 listopada.

Vince Staples napisał piosenkę \"Yo Love\" dopiero po tym jak zobaczył film \"Queen & Slim\". W utworze udzielają się 6LACK oraz Mereba.

Na ścieżce muzycznej do filmu znaleźli się m.in. Lauryn Hill, Megan Thee Stallion, Lil Baby, Vince Staples, 6LACK, BJ the Chicago Kid, Syd z The Internet oraz Bilal.

\"Queen & Slim\" to opowieść o parze, która została zatrzymana przez policję i o tym jak ta chwila wpłynęła na ich życie. W filmie grają Daniel Kaluuya i Jodie Turner-Smith. Film porównywany jest do takich klasyków jak \"Bonnie i Clyde\" czy \"Thelma i Luiza\".

Scenariusz napisała autorka \"Ready Player One\" Lena Waithe, a za reżyserię odpowiada Melina Matsoukas, dla której jest to kinowy debiut.

W filmie grają także Chloë Sevigny, Indya Moore, Bokeem Woodbine, Thom Gossom Jr. oraz znany z Red Hot Chili Peppers, Flea.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej