Vincent Cassel wystąpi w cyrku

Vincent Cassel wystąpi w cyrku
ZOBACZ GALERIĘ Vincent Cassel wystąpi w cyrku

Vincent Cassel wystąpi w cyrku

Vincent Cassel, Catherine Mouchet i Jesuita Barbosa dołączyli do obsady filmu "The Great Mystical Circus" Carlosa Dieguesa.

Obraz opowie o pięciu pokoleniach pewnego brazylijskiego klanu cyrkowego. Akcja rozpocznie się w 1910 roku. Widzowie zobaczą różne zawirowania w losach dynastii - miłość, romanse, pasje i cyrkowe spektakle. Historia przedstawiona zostanie z perspektywy Celaviego, uwolnionego niewolnika, mistrza ceremonii od 17. do 117. roku życia.

Cassel wcieli się w bezwzględnego lekkoducha i rozrzutnika, który będzie starał się sprzedać cyrk. Mouchet zagra pewną europejską arystokratkę. Barbosa wystąpi natomiast jako Celavi.

Scenariusz napisali Carlos Diegues i George Moura, zainspirowani utworem Jorge de Limy, który został później przerobiony na musical. Piosenki z show trafią do filmu.

Zdjęcia wystartują już jesienią. Ekipa będzie pracowała w Portugalii. Obraz ma być gotowy do marca 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej