"Vinyl" jednak nie wróci

"Vinyl" jednak nie wróci
ZOBACZ GALERIĘ "Vinyl" jednak nie wróci

"Vinyl" jednak nie wróci

Stacja HBO zrezygnowała jednak z realizacji drugiego sezonu.

Choć wcześniej zapowiadano, iż powstanie nowa odsłona rockandrollowej produkcji, postanowiono zaniechać realizacji.

Twórcami cyklu są Martin Scorsese i Mick Jagger, a także Terrence Winter, który już wcześniej zapowiedział, że nie będzie pracował przy drugiej części. Mówi się, iż realizacja serialu była zbyt droga, a wyniki oglądalności niezadowalające.

"Vinyl" odsłania kulisy biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. To podróż przez świat show-biznesu, pełnego seksu i narkotyków, w epoce początków punka, disco i hip-hopu. Przewodnikiem po tym świecie jest szef wytwórni muzycznej, Richie Finestra (Bobby Cannavale), który próbuje ocalić swoją firmę i swoją duszę, nie niszcząc wszystkich wokół.

W obsadzie znaleźli się także Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sorensen, Juno Temple, Jack Quaid, James Jagger i Paul Ben-Victor.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej