Virginia Madsen kręci i produkuje

Virginia Madsen kręci i produkuje
ZOBACZ GALERIĘ Virginia Madsen kręci i produkuje

Virginia Madsen kręci i produkuje

Virginia Madsen postanowiła rozpocząć karierę reżysera i producenta filmowego.

Aktorka powołała niedawno do życia firmę producencką nazwaną Title IX Prods. W nowych obowiązkach gwiazdę wspierać będzie Karly Meola.

Pierwszym przedsięwzięciem Madsen będzie dokument "I Know a Woman Like That" w reżyserii matki aktorki, Elaine. Film opowiada o losach niezwykłych kobiet pomiędzy 64. a 94. rokiem życia. Pod szyldem Title IX powstanie również ekranizacja powieści "The Bitch Posse" Marthy O'Connor według scenariusza Sebastiana Gutierreza oraz remake filmu "Electric Dreams" z 1984 roku.

- Moim zamiarem jest robić filmy innych ludzi, a nie filmy, w których będę grała główne role - zapewnia Madsen. - W jednym z nich zagram rolę drugoplanową, co pomoże filmowi wystartować, ale projekty, w których to ja miałabym być gwiazdą, nie interesują mnie szczególnie.

Virginia Madsen była nominowana w 2004 do Oscara za rolę drugoplanową w obrazie "Bezdroża". W roku 2007 aktorka wystąpiła u boku Jima Carreya w thrillerze "Numer 23".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej