Virginie Efira jest Sybillą

Virginie Efira jest Sybillą
ZOBACZ GALERIĘ Virginie Efira jest Sybillą

Virginie Efira jest Sybillą

Virginie Efira i Adèle Exarchopoulos zagrały w komediodramacie "Sybilla", o tym, jak łatwo fascynacja może stać się obsesją.

Reżyserka Justine Triet w słodko-gorzkim tonie tworzy opowieść o powikłanych, niejednoznacznych relacjach międzyludzkich. Jest tu też miejsce na dyskusję na temat intymności, moralności czy refleksję nad filmowym medium. Justine Triet opowiadając o filmie, mówi, że jedną z jej inspiracji był głośny "Toni Erdmann", którego gwiazda Sandra Hüller wciela się w "Sybilli" w rolę reżyserki.

Zmęczona pracą jako psychoterapeutka Sybilla postanawia wrócić do swojej pierwszej, jednocześnie największej pasji, jaką jest pisanie. Książka ma być nowym impulsem we wpadającym w monotonię dnia codziennego życiu kobiety. Zanim jednak na dobre zabierze się za realizację swojego planu, w jej gabinecie niespodziewanie pojawia się nowa pacjentka. Jest nią piękna i nieco rozhisteryzowana Margot. Młoda aktorka, będąca u progu kariery, zwraca się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu ważnego życiowego dylematu. Początkowo sceptycznie nastawiona Sybilla odkrywa, że Margot staje się dla niej źródłem inspiracji. Fascynację od obsesji dzieli tylko jeden krok, zwłaszcza że tytułowa bohaterka coraz bardziej angażuje się w burzliwe życie swojej pacjentki. Ożywają wspomnienia, prowadzące do nieuniknionej konfrontacji z przeszłością.

OSTATNIE

11.12.2019
Disney opublikował zwiastun filmu "Togo" z Willemem Dafoe w roli głównej. więcej
11.12.2019
Per-Olav Sorensen wyreżyseruje serial o historii powstania i sukcesu Spotify. więcej
11.12.2019
W sieci pojawił się zwiastun czarnej komedii "Promising Young Woman". więcej
11.12.2019
Baz Luhrmann zajmie się reżyserią filmu na podstawie powieści Michaiła Bułhakowa "Mistrz i Małgorzata". więcej
11.12.2019
W sieci pojawił się zwiastun 10. sezonu komediowego serialu "Pohamuj entuzjazm". więcej