Watson zagra u Coppoli

Emma Watson wystąpi w jednej z głównych ról w najnowszym filmie Sofii Coppoli zatytułowanym "The Bling Ring".

Aktorka w związku z zakończeniem sagi o Harrym Potterze, w której grała postać Hermiony, ogłosiła, że w najbliższej przyszłości planuje skoncentrować się na swoich studiach, a nie na karierze zawodowej. Jednak nic nie wskazuje na to, że Watson rzeczywiście zrobi przerwę w występach na dużym ekranie.


Obraz "The Bling Ring" jest oparty na faktach autentycznych i opowiada o grupie nastoletnich złodziei z Kalifornii, zwanej "Burglar Bunch" lub "The Bling Ring". W okresie od października 2008 do sierpnia 2009 roku napadali oni na rezydencje celebrytów, między innymi Paris Hilton, Lindsay Lohan i Orlando Blooma, rabując łącznie ponad trzy miliony dolarów.


Sofia Coppola nie tylko wyreżyseruje film, będzie też autorką scenariusza i współproducentem, obok brata Romana Coppoli i Youree Heneley. Zdjęcia będą kręcone w Los Angeles.


"The Bling Ring" jest jednym z wielu projektów, nad którymi pracuje Emma Watson. Jest też zaangażowana w produkcję "The Perks of Being a Wallflower" oraz być może ponownie nawiąże współpracę z reżyserem Davidem Yatesem na planie obrazu "Your Voice In My Head". Obecnie aktorkę można oglądać w kinie w filmie "Mój tydzień z Marilyn Monroe".


http://news.moviefone.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej