Wędrująca opaska Nicka Fury'ego

Wędrująca opaska Nicka Fury'ego
ZOBACZ GALERIĘ Wędrująca opaska Nicka Fury'ego

Wędrująca opaska Nicka Fury'ego

Samuel L. Jackson nie jest specjalnie zadowolony z plakatów do filmu "Spider-Man: Daleko od domu".

Aktor, który nie ma w zwyczaju ukrywać swojego niezadowolenia w dosadnych słowach skomentował plakat do filmu "Spider-Man: Daleko od domu" na którym Nick Fury ma opaskę na prawym oku. - Co tu się kur** dzieje? - napisał aktor na Instagramie.

Ostatnio widzowie spotkali bohatera w filmie "Kapitan Marvel", gdzie występował bez opaski bo ciągle miał oko. We wcześniejszych produkcjach jednak zawsze miał opaskę na oku lewym.

Tytuł filmu "Spider-Man: Daleko od domu" nie jest bezpodstawny. Spider-Mana zaniosło daleko od domu, a konkretnie do Europy. Obraz "Spider-Man: Daleko od domu" to następcą "Spider-Man: Homecoming". W roli głównej występuje Tom Holland. Jake Gyllenhaal wcieli się w Mysterio, a Michael Keaton ponownie pojawi się jako Adrian Toomes/Vulture. Ponadto do swych ról powrócą Marisa Tomei oraz Zendaya. Nick Fury czyli Samuel L. Jackson też jest obecny.

Chris McKenna i Erik Sommers, którzy pracowali przy "Spider-Man: Homecoming", napisali scenariusz sequela. Za kamerą stanął Jon Watts.

Premiera planowana jest na 5 lipca 2019 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej