Werner Herzog chce Pameli Anderson

W najnowszym dziele Wernera Herzoga, "Vernon God Little", zobaczymy być może takie gwiazdy, jak Russell Brand, Pamela Anderson i Mike Tyson. Trwają pertraktacje.

Niedługo po tym, jak okazało się, że niemiecki reżyser zaprosił do rozmów na temat udziału w filmie Branda, amerykańskie media ujawniły kolejne nazwiska, którymi twórca jest zainteresowany. Na razie nie wiadomo jednak jakie role przewidział dla Pamieli Anderson i Mike'a Tysona.

Przypomnijmy, że obraz będzie adaptacją powieści D.B.C. Pierre'a znanej w Polsce pod tytułem "Vernon". Jej bohaterem jest nastolatek, którego kolega dokonuje masakry w szkole, a następnie popełnia samobójstwo. Kiedy Vernon zostaje uznany współwinnym tragedii, ucieka do Meksyku. Powieść Pierre'a to prowokacyjna satyra na przemoc, materializm i amerykańskie media.

Role w filmie otrzymali niedawno Sasha Pieterse i Austin Abrams. Autorem scenariusza jest Andrew Birkin.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej