Whoopi Goldberg doprowadziła młodszą koleżankę do łez

Monique Coleman, młoda aktorka znana z przeboju \"High School Musical\", była wzruszona do łez, kiedy spotkała się osobiście z Whoopi Goldberg w studiu programu \"The View\".

Goldberg przyjęła niedawno obowiązki gospodyni programu, a Coleman była jednym z jej pierwszych gości. Młoda gwiazda nie mogła opanować wzruszenia wywołanego spotkaniem z idolką i rozpłakała się.

- Czuję się jak mała dziewczynka - powiedziała. - Nigdy nie mam tremy podczas spotkań z gwiazdami. Ale kocham cię od czasu \"Jumpin\' Jack Flash\". Oglądałam twój występ na okrągło.

- Czy mogę przyjechać do ciebie na Święto Dziękczynienia? - dodała żartobliwie Coleman.

Goldberg próbowała pomóc młodszej koleżance w opanowaniu emocji, przytulając ją i uspokajając.

Whoopi Goldberg użyczyła ostatnio głosu postaciom z wielu filmów animowanych. Niedawno jej głosem przemówił Darlin w obrazie \"I Ty możesz zostać bohaterem\", który trafił do polskich kin 7 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej