Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito w komedii z Toni Collette

Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito w komedii z Toni Collette
ZOBACZ GALERIĘ Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito w komedii z Toni Collette

Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito w komedii z Toni Collette

Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito zagrają z Toni Collette i Thomasem Hadenem Churchem w niezależnej komedii "Shiver".

Głównym bohaterem jest tytułowy Shriver (Church) samotnik, który często mylony jest z wziętym pisarzem o takim samym nazwisku. Pewnego dnia mężczyzna znajduje się w centrum zainteresowania podczas konferencji pisarzy z okazji 20-lecia książki prawdziwego autora. Shiver postanawia wczuć się w rolę. Przy okazji wdaje się w romans z prowadzącą konferencję profesor anglistyki (Colette). Oczywiście, niespodziewanie pojawia się prawdziwy Shiver.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Michael Maren. Obraz powstaje na podstawie tak samo zatytułowanej książki Chrisa Beldena.

Whoopi Goldberg i Giancarlo Esposito wcześniej współpracowali przy obrazie "Małpiszon". Aktor ostatnio zagrał w serialu "Better Call Saul", gdzie ponownie wcielił się w Gusa, znanego z "Brealing Bad".

OSTATNIE

16.09.2019
Wiz Khalifa pojawi się jako Śmierć w serialu "Dickinson" platformy Apple TV+. więcej
16.09.2019
Jane Lynch i Cyndi Lauper zagrają w komediowym serialu Netfliksa. więcej
16.09.2019
Michael Fassbender zagra w kolejnym projekcie Taiki Waititiego "Next Goal Wins". więcej
15.09.2019
Horror "To: Rozdział 2" drugi tydzień zajmuje pierwszą pozycję w amerykańskim box office. więcej
15.09.2019
"Steh Auf" – "Wstawaj!" – tym okrzykiem Till Lindemann zapowiada drugi album formacji Lindemann, którą współtworzy z multiinstrumentalistą Peterem Tägtgrenem. więcej