Whoopi Goldberg rzuca palenie

Whoopi Goldberg zdecydowała się zerwać z nałogiem nikotynowym.

Aktorka postanowiła ograniczać stopniowo ilość wypalanych papierosów, aby w końcu przestać palić. W tej chwili zadowala się ona dwoma papierosami dziennie i ma nadzieję uwolnić się od nałogu na Boże Narodzenie.

Do zmiany zgubnych przyzwyczajeń skłonił Goldberg spot telewizyjny, w którym przedstawiono dzieci wdychające dym papierosowy.

- Widziałam reklamę, w której małe dzieci leżą w łóżku i jedno z nich wdycha dym. A później ten dym wychodzi z jego ust - wyjaśnia gwiazda. - Coś w widoku tych dzieci sprawiło, że powiedziałam sobie, \"Dobra, Whoop, może pora z tym skończyć\".

Palenie to nie jedyny nałóg, z którym musiała się zmagać Goldberg. W przeszłości aktorka miała obsesję na punkcie kupowania książek.

- Byłam uzależniona od książek - wspomina. - Za każdym razem, kiedy przechodziłam obok księgarni, wchodziłam i kupowałam 20 tytułów. A później zdałam sobie sprawę, że w ogóle ich nie czytam.

Whoopi Goldberg użyczyła ostatnio głosu postaciom z wielu filmów animowanych. Niedawno jej głosem przemówił Darlin w obrazie \"I Ty możesz zostać bohaterem\", który trafił do polskich kin 7 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej