Widzowie zadecydują o zestrzeleniu samolotu pasażerskiego

Wkrótce odbyć się ma premiera interaktywnego dramatu sądowego "The Verdict" w doborowej obsadzie. Widzowie zadecydują o finale historii.

Nietypowy film koncentruje się na tematyce związanej z terroryzmem. Widzowie - m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Szwajcarii i Czechach oraz innych krajach - zadecydują o tym, czy uzasadnione jest zestrzelenie samolotu pasażerskiego uprowadzonego w ramach samobójczej misji. Terroryści zmuszają pilota, aby skierował maszynę na wypełniony ludźmi stadion piłkarski. Tuż przed tragedią, wbrew rozkazom przełożonych, niemiecki pilot wojskowy zestrzeliwuje samolot. Ratuje tysiące ludzi na stadionie, ale zabija pasażerów. Teraz staje przed wymiarem sprawiedliwości.

Produkcja ma trwać 90 minut i zostanie pokazana jednocześnie w większości państw, do których będzie sprzedana. Za pomocą głosów (telefonicznych i SMS-owych) widzowie wpłyną na decyzję sądu: winny czy niewinny?

Za reżyserię odpowiada Lars Kraume. Producentem jest Oliver Berben. Pomysł powstał na podstawie sztuki "Terror" Ferdinanda von Schiracha.

W obsadzie znaleźli się Florian David Fitz ("Vincent chce nad morze"), Burghart Klaussner ("Biała wstążka"), Martina Gedeck ("Życie na podsłuchu") i Lars Eidinger ("Sils Maria").
OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej