"Wielka draka w chińskiej dzielnicy" na winylu

"Wielka draka w chińskiej dzielnicy" na winylu
ZOBACZ GALERIĘ "Wielka draka w chińskiej dzielnicy" na winylu

"Wielka draka w chińskiej dzielnicy" na winylu

Muzyka z filmu "Wielka draka w chińskiej dzielnicy" zostanie wydana na ekskluzywnych winylach.

Film "Wielka draka w chińskiej dzielnicy" trafił do kin w 1968 roku. Muzykę do filmu jak i do wieli innych swoich produkcji napisał reżyser John Carpenter. Teraz, ponad 30 lat od premiery soundtrack zostanie po raz pierwszy wydany na winylach.

Jedna absolutnie ekskluzywna wersja na dwóch biało niebieskich krążkach będzie sprzedawana tylko na festiwalu Comic Con w San Diego. Powstanie jedynie 500 egzemplarzy albumu.

Druga wersja, która trafi do normalnej sprzedaży zostanie wydana na czerwonych winylach. Muzyka została zremasteryzowana przez Jamesa Plotkina.

Jack jest zwykłym kierowcą ciężarówki, kiedy jednak zielonooka narzeczona jego przyjaciela Wanga Chi zostaje porwana, niespodziewanie znajduje się w samym centrum pradawnej walki dobra ze złem. Mężczyzna musi nie tylko odbić kobietę, ale i przeciwstawić się żyjącemu od 2 tysięcy lat czarownikowi imieniem Lo Pan. W oryginalnym filmie z 1986 roku w reżyserii Johna Carpenterajohnjonhn w roli głównej wystąpił Kurt Russell. Partnerowali mu Kim Cattrall i Dennis Dun.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej