Wielki sukces Dawida Podsiadło i Wojciecha Mecwaldowskiego

Popularny wokalista Dawid Podsiadło i także popularny Wojciech Mecwaldowski połączyli siły we wspólnym klipie, który okazał się sporym sukcesem.

Wideo z udziałem filmowego i telewizyjnego gwiazdora zostało zrealizowane do nagrania "Pastempomat". Wszystko wskazuje na to, iż była to trafna decyzja, gdyż po niespełna pół roku od premiery, klip ma 9 milionów odsłon. Aby jeszcze podnieść oglądalność, należy kliknąć tutaj.

- Wymyślając fabułę tego filmu, zarówno dla Dawida jak i dla mnie najważniejszy był klimat tej historii - mówił wcześniej Sebastian Pańczyk, reżyser klipu. - Po części zawarty jest on już w utworze, ale należało tak podejść do ogólnego założenia, żeby nie był zbyt oczywisty. Zależało mi na metaforycznym pokazaniu głównego bohatera w relacji z kolejnymi kobietami. Pokazania drogi, jaką pokonuje człowiek poszukując miłości, pewnie tej jedynej. To kolejne związki, kolejne relacje, kończące się po, to aby zrobić przestrzeń następnym. Każde spotkanie, każde rozstanie jednak ma wpływ na kolejne. W dość lekki i metaforyczny sposób pokazujemy ten mechanizm.

Numer "Pastempomat" pochodzi z albumu "Annoyance and Disappointment" Dawida Podsiadło. Longplay miał premierę w listopadzie 2015 roku. Tymczasem 21 października 2016 roku w sprzedaży pojawiła się reedycja przemianowana na "Annoyance And Disappointment 2.0".

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Popularność zdobył za sprawą programu "X Factor". Jego debiutancka płyta "Comfort and Happines" ukazała się w maju 2013 roku i od razu dotarła na 1. miejsce OLiS-u. Została ponadto wyróżniona czterema Fryderykami i nominacją do Paszportów "Polityki". Jego drugi longplay, "Annoyance and Disappointment", miał premierę w listopadzie 2015 roku. Dawid Podsiadło jest także wokalistą rockowej kapeli Curly Heads.

Wojciecha Mecwaldowskiego można było oglądać w serialu "Druga szansa". Ostatnio zajęty był na planie filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", który trafi do kin 27 stycznia 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej