Wiemy, kim był brzydki nagi facet z "Przyjaciół"

Poznaliśmy jedną z tajemnic serialu "Przyjaciele".

Todd Van Luling z "The Huffington Post" przeprowadził śledztwo odnośnie pewnej tajemniczej postaci z "Przyjaciół". Mowa o mieszkającym w budynku naprzeciwko brzydkim nagim facecie (ugly naked guy), którego przyjaciele regularnie podglądali. Na pewnym etapie Ross Geller (grany przez Davida Schwimmera) wprowadził się nawet do mieszkania po nim.

Przez lata nie było wiadomo, kto wcielał się w brzydkiego nagiego faceta, którego twarzy nigdy nie pokazano. Mówiło się, że w tej roli pojawił się Michael Hagerty, który grał też pana Treegera. Dziennikarz "The Huffington Post" odkrył jednak, że postać sportretował niejaki Jon Haugen. Kadr z ujęciem brzydkiego nagiego faceta można przypomnieć sobie tutaj.

Haugen przyznał, że podczas sceny, kiedy oboje z Rossem byli rzekomo nadzy, tak naprawdę oboje byli w bokserkach.

Cykl "Przyjaciele" nadawany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. W rolach głównych wystąpili Courteney Cox, ‎David Schwimmer, ‎Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Jennifer Aniston. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej