"Więzień labiryntu: Próby ognia" - nowe plakaty z bohaterami

"Więzień labiryntu: Próby ognia" - nowe plakaty z bohaterami
ZOBACZ GALERIĘ "Więzień labiryntu: Próby ognia" - nowe plakaty z bohaterami

"Więzień labiryntu: Próby ognia" - nowe plakaty z bohaterami

W sieci pojawiła się seria nowych plakatów z bohaterami filmu "Więzień labiryntu: Próby ognia".

W drugiej odsłonie opowieści na podstawie sagi Jamesa Dashnera główny bohater Thomas (Dylan O'Brien) - wraz ze swoimi towarzyszami, po ucieczce z labiryntu - natrafi na nowe niebezpieczeństwa.

Producenci przygotowali dla fanów kilkudniową promocję swojego dzieła. W pierwszej połowie tygodnia przedstawili ogólny plakat filmu, teraz natomiast serię grafik z bohaterami. Można je obejrzeć pod tym adresem, a także na oficjalnym profilu "Więźnia labiryntu" na Facebooku. Przed nami jeszcze premiera trailera.

Przypomnijmy, że na ekranie poza O'Brienem, pojawią się ponownie Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster i Patricia Clarkson. Scenariusz napisał T.S. Nowlin, a reżyserią zajął się Wes Ball. Światowa premiera planowana jest na 18 września.

Pierwsza część cyklu dla młodzieży, zarobiła na świecie ponad 340 milionów dolarów. Trzecia odsłona, "The Maze Runner: The Death Cure", oparta będzie na finałowym tomie trylogii Dashnera. Szefowie wytwórni 20th Century Fox obiecali, że nie pójdą w ślady innych studiów, i nie będą dzielić finału opowieści na dwa odrębne filmy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej