Will Smith chce pracować pod okiem Anga Lee

Will Smith chce pracować pod okiem Anga Lee
ZOBACZ GALERIĘ Will Smith chce pracować pod okiem Anga Lee

Will Smith chce pracować pod okiem Anga Lee

Will Smith w najbliższych miesiącach nie zamierza schodzić z planu. Aktor stara się o rolę w nowym projekcie science fiction Anga Lee - "Gemini Man".

Zaledwie w zeszłym tygodniu ujawniono, że Will Smith prowadzi rozmowy w sprawie udziału w filmie "Aladdin" Guya Ritchiego. Nie znamy jeszcze finału tych negocjacji, ale wiadomo, że aktor ma na oku również inne projekty. Spodobał mu się pomysł "Gemini Man".

Przypomnijmy, że głównym bohaterem opowieści ma być funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, który planuje odejść na emeryturę. Wkrótce jednak dowiaduje się, że wydano na niego wyrok śmierci, a jego zabójcą ma być sklonowana wersja jego samego.

Wcześniej obrazem interesowali się Tony Scott ("Top Gun", "Metro Strachu") i Curtis Hanson ("Tajemnice Los Angeles", "8. Mila"). Teraz wygląda na to, że szanse na fotel reżysera ma właśnie Ang Lee ("Życie Pi", "Przyczajony tygrys, ukryty smok").

Nad scenariuszem pracowali David Benioff ("Gra o tron"), Brian Helgeland i Andrew Niccol. Do głównej roli typowany był Mel Gibson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej