Will Smith i John Legend wśród gospodarzy nowego "Carpool Karaoke"

Will Smith i John Legend wśród gospodarzy nowego "Carpool Karaoke"
ZOBACZ GALERIĘ Will Smith i John Legend wśród gospodarzy nowego "Carpool Karaoke"

Will Smith i John Legend wśród gospodarzy nowego "Carpool Karaoke"

Popularny program Jamesa Cordena "Carpool Karaoke" doczeka się nowej wersji, która będzie miała aż 16 sławnych gospodarzy.

Idea show jest prosta - James Corden podwozi gwiazdy, a w czasie jazdy rozmawiają i śpiewają wspólnie piosenki. Wśród pasażerów komika i aktora znaleźli się m.in. Elton John, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Lady Gaga, Adele czy zespół Red Hot Chili Peppers, a także pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama.

Program cieszy się tak dużą popularnością, iż zdecydowano się na nową wersję, która trafi do Apple Music. Cordena w każdym odcinku zastąpi inna gwiazda. W 16 epizodach pojawią się Will Smith, Seth MacFarlane, Ariana Grande, John Legend, Alicia Keys, Taraji P. Henson, Billy Eichner, Metallica, Chelsea Handler i Blake Shelton.

Premiera planowana jest na kwiecień 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej