Will Smith próbuje naprawić swój umysł

Will Smith próbuje naprawić swój umysł
ZOBACZ GALERIĘ Will Smith próbuje naprawić swój umysł

Will Smith próbuje naprawić swój umysł

- Może uznasz, że jestem szalony, ale prowadzę pewne rozmowy - mówi bohater filmu "Ukryte piękno" ("Collateral Beauty"). Do sieci trafił zwiastun obrazu z Willem Smithem w roli głównej.

Dzieło opowiada o Howardzie, dyrektorze z branży reklamowej (w tej roli Will Smith), który popada w głęboką depresję po rodzinnej tragedii. By poradzić sobie z cierpieniem, zaczyna pisać nietypowe listy. Adresatami nie są ludzie, lecz np. czas, śmierć czy miłość. Terapia okazuje się skuteczna, ale zarazem przynosi rezultaty, których nikt się nie spodziewał.

- A co jeśli miłość, śmierć i czas chcą ci pomóc - słyszy Howard. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie oprócz Willa Smitha znaleźli się również Kate Winslet, Helen Mirren, Keira Knightley, Edward Norton, Michael Pena i Naomie Harris.

Scenariusz "Collateral Beauty" napisał Allan Loeb ("Wall Street: Pieniądz nie śpi"). David Frankel ("Diabeł ubiera się u Prady") stanął za kamerą.

Premiera została wyznaczona na 16 grudnia 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej