Willem Dafoe jest Vincentem van Goghiem

Willem Dafoe jest Vincentem van Goghiem
ZOBACZ GALERIĘ Willem Dafoe jest Vincentem van Goghiem

Willem Dafoe jest Vincentem van Goghiem

W sieci pojawił się zwiastun filmu "At Eternity's Gate" z Willemem Dafoe w roli Vincenta van Gogha.

Aktor wciela się w twórcę "Słoneczników" w produkcji "At Eternity's Gate". Dzieło skupia się na historii wielkiego holenderskiego malarza, a w szczególności na okresie, który spędził we francuskich Arles i Auvers-sur-Oise. Za kamerą stanął Julian Schnabel ("Motyl i skafander"). W filmie grają też Oscar Isaac jako Paul Gauguin, Rupert Friend, Mads Mikkelsen, Mathieu Amalric i Emmanuelle Seigner.

- Kiedy Van Gogh patrzył na piękno natury poprzez swe obrazy, coraz bardziej oddalał się od wszystkich i coraz trudniej było mu wieść normalne życie - mówi Schnabel. - To właśnie chcemy pokazać w filmie.

Nad produkcją czuwa Jon Kilik ("Igrzyska śmierci", "Babel"). Schnabel napisał też scenariusz z Jean-Claude'em Carriere'em. Zdjęcia powstały we Francji.

Tagi: Willem Dafoe

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej