Wilmer Valderrama i Demi Lovato razem w filmie

Wilmer Valderrama i Demi Lovato razem w filmie
ZOBACZ GALERIĘ Wilmer Valderrama i Demi Lovato razem w filmie

Wilmer Valderrama i Demi Lovato razem w filmie

Wilmer Valderrama przymierza się do nowego filmu, w którym ma wystąpić jego dziewczyna, Demi Lovato.

Projekt ma być reżyserskim debiutem aktora znanego z serialu "Różowe lata 70". - Na początku przyszłego roku prawdopodobnie nakręcę mój pierwszy duży film - opowiedział Valderrama w rozmowie z E! News. - Wystąpię też w nim. Kiedy pracowałem na planie "Larry Crowne - uśmiech losu" i widziałem, jak Tom Hanks reżyseruje, produkuje, pisze i gra, miałem nadzieję, że sam kiedyś też tak będę potrafił.

Aktor zamierza też pracować ze swoją dziewczyną Demi Lovato, choć na razie nie mógł zdradzić szczegółów. - Za kilka dni będzie oficjalne ogłoszenie - dodał.

Wilmer Valderrama ostatnio wystąpił w serialu "From Dusk Till Dawn" i filmach "The Girl Is in Trouble" oraz "To Whom It May Concern".

Demi Lovato można było na małym ekranie podziwiać w produkcjach "Glee" i "Sonny with a Chance". Amerykanka była też jurorką w programie "The X Factor". Jej dyskografię zamyka album "Demi" z maja 2013 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej