Witajcie w mieście tysiąca planet

Witajcie w mieście tysiąca planet
ZOBACZ GALERIĘ Witajcie w mieście tysiąca planet

Witajcie w mieście tysiąca planet

Z okazji urodzin, francuski reżyser Luc Besson, zaprezentował minizapowiedź swego najnowszego dzieła. Mowa oczywiście o produkcji science fiction, "Valerian i miasto tysiąca planet" ("Valerian and the City of a Thousand Planets").

Bohaterem jest tytułowy Valérian (Dane DeHaan), agent przemierzający czas i przestrzeń. Towarzyszy mu piękna agentka Laureline (Cara Delevingne). Ich misją jest sprawdzenie, czy Syrte, jedna z tysiąca planet systemu, zagraża Ziemi. Okazuje się, że Syrte rządzona jest przez dekadenckich arystokratów, a ludzie przygotowują się do rewolucji.

Teaser z przebojem The Beatles w tle można obejrzeć tutaj.

Dzieło realizowane jest na podstawie komiksu, który powstał w 1967 roku. Autorem ilustracji jest Jean-Claude Mézieres, który pracował nad wizualną stroną przeboju "Piąty element" Bessona. W obsadzie znaleźli się także Rihanna, Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock, John Goodman i Rutger Hauer.

Premiera zapowiedziana została na 21 lipca 2017 roku.

Luc Besson 18 marca skończył 58 lat.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej