Wizualizacje Paula Thomasa Andersona na koncercie Haim

Wizualizacje Paula Thomasa Andersona na koncercie Haim
ZOBACZ GALERIĘ Wizualizacje Paula Thomasa Andersona na koncercie Haim

Wizualizacje Paula Thomasa Andersona na koncercie Haim

Zespół Haim szykuje niezwykły show na festiwal Coachella. Wizualizacje przygotuje ceniony reżyser Paul Thomas Anderson.

Wokalistki i twórca obrazu "Aż poleje się krew" współpracowali już niejednokrotnie - przy klipach pop-rockowej formacji ("Little Of Your Love", "Night So Long") czy dokumencie "Valentine". Teraz artysta odpowiadać będzie za wizualizacje ich koncertu na kalifornijskim festiwalu Coachella. Impreza odbędzie się między 13 a 22 kwietnia.

Nieco później, bo 7 czerwca siostrzane trio wystąpi w warszawskiej Stodole.

Debiut grupy Haim to "Days Are Gone" z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream. W lipcu 2017 roku trio wydało drugi album, "Someting To Tell You". Longplay uplasował się na 2. pozycji w Wielkiej Brytanii oraz w pierwszej dziesiątce w USA.

Paul Thomas Anderson to twórca obrazów "Magnolia", "Aż poleje się krew" czy "Mistrz". Jego najnowsze dzieło to "Nić widmo" z ostatnią rolą Daniela Day-Lewisa. Reżyser współpracował z Radiohead, Fioną Apple czy Joanną Newsom.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej