Wnuk Johna Wayne'a to Mandalorian

Wnuk Johna Wayne'a to Mandalorian
ZOBACZ GALERIĘ Wnuk Johna Wayne'a to Mandalorian

Wnuk Johna Wayne'a to Mandalorian

Wbrew pozorom Pedro Pascal nie gra tak dużo w serialu "The Mandalorian".

Gdy postać na ekranie jest zamaskowana często zdarza się, że odtwarza ją dubler. Nie inaczej ma się sytuacja z serialem "The Mandalorian". Bryce Dallas Howard, która wyreżyserowała jeden z odcinków przyznała, że w ogóle nie pracowała z Pedro Pascalem.

- Był na próbach do "Króla Leara" na Broadwayu - mówi Bryce Dallas Howard. - Więc nie spotkaliśmy się na planie.

Zamiast Pedro Pascala w postać wcielali się Lateef Crowder oraz Brendan Wayne. Bryce Dallas Howard pracowała przede wszystkim z tym drugim, który jest wnukiem legendarnego gwiazdora Johna Wayne'a. Brendan Wayne pracował przy wszystkich odcinkach pierwszego sezonu i podpisał już umowę na drugi sezon.

- Brendan znakomicie się spisał portretując tę postać - mówi Bryce Dallas Howard.

Serial "The Mandalorian" skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika. Akcja rozgrywa się po upadku Imperium Galaktycznego i przed narodzinami Najwyższego Porządku. W serialu grają Pedro Pascal, Gina Carano, Giancarlo Esposito, Werner Herzog oraz Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi i Nick Nolte.

Za scenariusz serialu odpowiada Jon Favreau. Reżyserią poszczególnych odcinków zajęli się się Dave Filoni, Deborah Chow, Rick Famuyiwa, Bryce Dallas Howard oraz Taika Waititi.

13 grudnia w serwisie Disney+ pojawi się szósty odcinek cyklu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej