Wojciech Mecwaldowski w teledysku Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło opublikował teledysk, w którym występuje Wojciech Mecwaldowski. W klipie pojawia się również Julia Marcell.

Wideo zrealizowane zostało do kawałka "Pastempomat".

- Wymyślając fabułę tego filmu, zarówno dla Dawida jak i dla mnie najważniejszy był klimat tej historii - mówi Sebastian Pańczyk, reżyser klipu. - Po części zawarty jest on już w utworze, ale należało tak podejść do ogólnego założenia, żeby nie był zbyt oczywisty. Zależało mi na metaforycznym pokazaniu głównego bohatera w relacji z kolejnymi kobietami. Pokazania drogi, jaką pokonuje człowiek poszukując miłości, pewnie tej jedynej. To kolejne związki, kolejne relacje, kończące się po, to aby zrobić przestrzeń następnym. Każde spotkanie, każde rozstanie jednak ma wpływ na kolejne. W dość lekki i metaforyczny sposób pokazujemy ten mechanizm.

Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Premierze teledysku będzie towarzyszyć od dzisiejszego popołudnia specjalna aplikacja, wykorzystująca popularny mechanizm quizów na Facebooku.

Numer "Pastempomat" promuje album "Annoyance and Disappointment" Dawida Podsiadło. Longplay miał premierę w listopadzie 2015 roku. Muzyka będzie można podziwiać na koncertach w ramach cyklu Męskie Granie.

Wojciecha Mecwaldowskiego można było niedawno podziwiać w serialu "Druga szansa".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej