Wojciech Smarzowski kręci dla dla Dr Misio

Wojciech Smarzowski kręci dla dla Dr Misio
ZOBACZ GALERIĘ Wojciech Smarzowski kręci dla dla Dr Misio

Wojciech Smarzowski kręci dla dla Dr Misio

Arkadiusz Jakubik i Wojciech Smarzowski ponownie spotkali się na planie. Tym razem połączyli siły realizując teledysk zespołu Dr Misio do piosenki "Młodzi".

Utwór promuje nadchodzący album grupy, na której czele stoi Jakubik. Formację tworzą także Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis i Jan Prościński. Teksty do piosenek napisali Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki.

- Dr Misio to są faceci głównie po czterdziestce - opowiada Jakubik. - Parę cystern alkoholu mamy już za sobą, na ten świat patrzymy trochę z dystansem, ale trochę wydaje się nam, że coś na jego temat wiemy. A poruszamy rzeczy najważniejsze, schatologiczne. Nie ukrywam, że momentami depresyjne, ale ważne. Piosenki są o śmierci, o przemijaniu, o miłości. O tym co najważniejsze, co nas może dotykać, co nas obchodzi.

Wideo w reżyserii Smarzowskiego można obejrzeć pod tym adresem.

Arkadiusz Jakubik znany jest filmów "Wesele", "Dom zły" czy "Jesteś bogiem". Ze Smarzowskim ostatnio współpracował przy filmie "Drogówka", którego premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej