Wojciech Smarzowski kręci dla Jakubika i Deriglasoffa

Do sieci trafił klip do nagrania duetu Jakubik&Deriglasoff. Za kamerą stanął Wojciech Smarzowski.

Wideo powstało do utworu "Jesień średniowiecza". Wojciech Smarzowski odpowiada za zdjęcie i reżyserię. Montażem zajął się Paweł Laskowski. Z efektem można zapoznać się tutaj.

Numer zapowiada album "40 przebojów". Premierę wyznaczono na 9 czerwca.

Album zawiera 40 krótkich utworów, do których muzykę napisał Olaf Deriglasoff, głos i muzyczną frazę użyczył Arkadiusz Jakubik, a teksty napisali Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki.

Arkadiusz Jakubik jest aktorem znanym z filmów "Wesele", "Dom zły", "Jesteś bogiem" czy "Ziarno prawdy", a także członkiem zespołu Dr. Misio.

Olaf Deriglasoff udzielał się w takich kapelach jak Dzieci Kapitana Klossa, Apteka, Homo Twist, Kury, Yugoton, Pudelsi, Kazik na Żywo czy projekcie Męskie Granie Orkiestra.

Wojciech Smarzowski obecnie zajęty jest filmem "Wołyń". Jego poprzednie dzieła to "Wesle", "Róża", "Dom zły", "Drogówka" czy "Pod mocnym aniołem".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej