Wojownicze żółwie ninja wracają na wiosnę

Zdjęcia do nowego filmu o wojowniczych żółwiach ninja rozpoczną się w kwietniu tego roku.

Swoją wersję historii o walecznych gadach przygotowują obecnie Michael Bay i Jonathan Liebesman. Zgodnie z doniesieniami mediów, prace na planie ruszą za trzy miesiące. Zdjęcia realizowane będą w Nowym Jorku.

Współtwórca komiksu o wojowniczych żółwiach ninja, Kevin Eastman, uchylił niedawno rąbka tajemnicy na temat nowej adaptacji dzieła.

- Ogromnie się cieszę, że mogę uczestniczyć w postawaniu tego filmu, bo wiem, że będzie fantastyczny - zachwala Eastman. - Widziałem scenariusz, znam wizję Jonathana Liebesmana i Michaela Baya. Inspiracją są dla nich filmy "Avengers", "Geneza planety małp" i "Raid". Jestem przekonany, że efekt będzie powalający.

Wojownicze żółwie ninja zadebiutowały w roku 1984 jako bohaterowie komiksu. Wkrótce dzielne gady dostarczyły inspiracji dla serii zabawek, kreskówek i filmów długometrażowych. Dotychczasową filmografię zielonych wojowników zamyka produkcja "Wojownicze żółwie ninja" w reżyserii Kevina Munroe, która trafiła do polskich kin we wrześniu 2007 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej