Wokalista Maroon 5 i Vince Vaugn zmęczonymi Pokemonemi

Wokalista Maroon 5 i Vince Vaugn zmęczonymi Pokemonemi
ZOBACZ GALERIĘ Wokalista Maroon 5 i Vince Vaugn zmęczonymi Pokemonemi

Wokalista Maroon 5 i Vince Vaugn zmęczonymi Pokemonemi

Szał na Pokemony nieco ustał, ale nie dla Maroon 5. Muzycy wcielili się w popularne stworki w nowym kipie. Podobnie jak znany aktor Vince Vaughn.

Wideo powstało do nagrania "Don't Wanna Know". Filmik nawiązuje też do gry "Pokemon Go", widzimy więc tłumy ścigające wokalistę Adama Leviene'a i resztę muzyków. W klipie gościnnie występuje komik i aktorka Sarah Silverman oraz kinowi gwiazdorzy Ed Helms i Vince Vaughn. Za reżyserię odpowiada David Dobkin ("Polowanie na Druhny", "To Tylko Seks", "Sędzia"). W teledysku zabrakło natomiast Kendricka Lamara, który oryginalnie udziela się w kawałku. Z efektem można się zapoznać się pod tym adresem.

Zespół Maroon 5 zdobył fanów chwytliwym brzmieniem, pobudzającym wokalem i charakterystycznymi rytmami. Grupa zdobyła pierwszą z trzech nagród Grammy jako najlepszy debiutujący artysta w 2005 roku. Do tej pory sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie.

Ostatni album formacji, "V", zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboardu. Longplay miał premierę w sierpniu 2014 roku.

Vince Vaugn znany jest głównie z komedii takich jak "Stażyści", "Sztuka zrywania", Raj dla par" czy "Polowanie na druhny", wystąpił jednak też w drugim sezonie serialu "Detektyw".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej