Wokalista Radiohead śpiewa dla Ansela Elgorta i Kate Mary

Wokalista Radiohead śpiewa dla Ansela Elgorta i Kate Mary
ZOBACZ GALERIĘ Wokalista Radiohead śpiewa dla Ansela Elgorta i Kate Mary

Wokalista Radiohead śpiewa dla Ansela Elgorta i Kate Mary

Thom Yorke z Radiohead napisał muzykę do krótkometrażowego filmu "Why Can't We Get Along".

Nakręcony w ciągu jednego dnia projekt powstał z udziałem utalentowanych twórców z różnych dziedzin - kinematografii, muzyki, choreografii, tańca i filmu.

W rolach głównych zagrali Ansel Elgort ("Baby Driver") i Kate Mara ("House of Cards"). Ponadto na ekranie widzimy członków American Ballet Theater, baleriny z grupy HipLet, gwiazdę YouTube'a Kandi Reign i trzech członków Bulletrun Parkour. Współreżyserem dzieła jest Benjamin Millepied, którego wsparli Aaron Duffy i Bob Partington. Za zdjęcia odpowiadał Darius Khondji.

Krótkometrażówkę "Why Can't We Get Along" można obejrzeć poniżej.

Radiohead to jedna z bardziej wpływowych rockowo-alternatywnych formacji ostatnich lat. Zespół chętnie wzbogaca swe brzmienie i eksperymentuje. Za kluczowe dzieła w ich dorobku uważa się "OK Computer" (1997) i "Kid A" (2000), obydwa wyróżnione Grammy. Płyty Anglików rozeszły się w nakładzie 30 milionów egzemplarzy. Ostatni longplay kwintetu to "A Moon Shaped Pool" z maja 2016 roku. Thom Yorke ma na koncie dwa solowe wydawnictwa "The Eraser" (2006) i "
"Tomorrow's Modern Boxes" (2014).

Ansel Elgort ma na koncie role w filmach "Niezgodna", "Zbuntowana", "Wierna", "Papierowe miasta" czy "Gwiazd naszych wina". Ostatnio zagrał w obrazach "Baby Driver" i "Jesienni zabójcy". Jako DJ Amerykanin występuje pod pseudonimem Ansølo.

Kate Mara znana jest z serialu "House of Cards" czy filmów "Marsjanin" i "Morgan".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej