Wonder Woman nie ma romansu z kobietą

Wonder Woman nie ma romansu z kobietą
ZOBACZ GALERIĘ Wonder Woman nie ma romansu z kobietą

Wonder Woman nie ma romansu z kobietą

Reżyserka filmu "Wonder Woman 1984" zaprzeczyła, jakoby tytułowa bohaterka miała mieć romans z kobietą.

Po sieci krążyły plotki, iż w nadchodzącej produkcji zobaczymy namiętny związek granej przez Gal Gadot superbohaterki z Barbarą Ann Minervą/Cheetah, którą portretuje Kristen Wiig. - Być może przy innym scenariuszu byłoby to możliwe - powiedziała Patty Jenkins. - Jednak ponieważ Steve (Chris Pine) wraca, sprawa była jasna. Miłosna historia rozgrywa się między Dianą a Steve'em. Nie było tam miejsca na dwa romanse.

Akcja "Wonder Woman 1984" rozgrywa się zgodnie z tytułem w 1984 roku. W roli głównej powraca Gal Gadot. Kristen Wiig gra główny czarny charakter filmu, postać Cheetah. Jedna z najważniejszych przeciwniczek Wonder Woman - została stworzona przez Williama Moultona Marstona i po raz pierwszy pojawiła się w komiksie w 1943 roku. Od tego czasu można ją było zobaczyć w kilku wcieleniach. Między innymi jako Priscillę Rich, Deborah Domaine i Barbarę Anne Minervę. Bohaterka posiada zdolności zbliżone do zwierzęcia po którym dostała imię (gepard). Robin Wright powraca jako generał Antiope. Aktorkę zobaczymy w scenach retrospektywnych, bo jak pamiętamy bohaterka zginęła w pierwszej części podczas bitwy. W filmie pojawi się ponownie także Connie Nielson jako matka Diany, królowa Hippolyta a także Pedro Pascal i Natasha Rothwell, a Chris Pine powróci jako Steve Trevor.

Patty Jenkins wyreżyserowała film podstawie scenariusza, który napisała z Dave'em Callahamem. Premiera została wyznaczona na 12 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej