Wonder Woman widzi mroczny świat

Wonder Woman widzi mroczny świat
ZOBACZ GALERIĘ Wonder Woman widzi mroczny świat

Wonder Woman widzi mroczny świat

W przerwach reklamowych podczas transmisji Super Bowl zabrakło trailera "Wonder Woman", co wytwórnia Warner Bros. szybko nadrobiła. Do sieci trafił nowy telewizyjny spot.

- Kiedyś chciałam ocalić świat - mówi na początku klipu Diana Prince, czyli Wonder Woman (Gal Gadot). - Im bliżej go poznaje, tym więcej mroku w nim dostrzegam.

Dalej widzimy walkę między Amazonkami a niemiecką armią. Klip, w którym pojawiają się też Danny Huston, Chris Pine i Robin Wright można obejrzeć tutaj.

"Wonder Woman" rozgrywa się w czasie I wojny światowej. W roli głównej występuje Gal Gadot. - Nim została Wonder Woman była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną, by być niepokonaną wojowniczką - czytamy w oficjalnym opisie. - Wychowana na rajskiej wyspie, poznaje amerykańskiego pilota, który rozbija się u wybrzeży. Kiedy opowiada jej o wielkim konflikcie, który ma miejsce na świecie, Diana opuszcza dom, przekonana, że może zatrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie, która ma zakończyć wszystkie wojny, Diana odkrywa swe moce i swe przeznaczenie.

W obsadzie znaleźli się ponadto Connie Nielsen, David Thewlis, Said Taghmaoui, Elena Anaya i Ewen Bremner.

Za kamerą stanęła Patty Jenkins. Za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg.

Dzieło trafi do kin 2 czerwca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej