"Wonder Woman" z superbohaterską mamą

Do obsady "Wonder Woman" dołączyła Connie Nielsen.

Aktorka zagra Hippolytę, królową amazonek i matkę księżniczki Diany - czyli Wonder Woman.

Przypomnijmy, że w filmie w głównej kreacji wystąpi Gal Gadot. Na ekranie zobaczymy również takich aktorów, jak Chris Pine, Danny Huston, Robin Wright, David Thewlis i Ewen Bremner.

Reżyseruje Patty Jenkins. Dzieło trafi do kin 23 czerwca 2017 roku.

Wonder Woman na kartach kolorowych zeszytów DC Comics pojawiła się po raz pierwszy w 1941 roku za sprawą Williama Moultona Marstona. Wonder Woman szybko stała się popkulturowym symbolem feminizmu i wyzwolenia. To wiecznie młoda amazonka, księżniczka Diana, która miała możliwość przeobrażania się w tytułową Wonder Woman. Siłę dawał jej magiczny pas, bransoletki chroniły przed kulami, a tiara służyła jako tajna broń - zmuszała do mówienia prawdy.

Jesienią Connie Nielsen pracowała na planie filmu "Music, War and Love" Marthy Coolidge, do którego zdjęcia realizowane były w Polsce.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej