Wonder Woman żoną Ryana Reynoldsa

Gal Gadot, która wcieli się w Wonder Woman w nadchodzących filmach o Batmanie i Supermanie, zagra w thrillerze "Criminal" Ariela Vromena. W obsadzie produkcji są już Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Alice Eve, Jordi Molla i Ryan Reynolds.

Film opowie o niebezpiecznym i nieprzewidywalnym kryminaliście (Kevin Costner), do którego mózgu przeszczepione zostają umiejętności, tajemnice i wspomnienia zmarłego agenta CIA. Rząd ma nadzieję, że mężczyzna doprowadzi do końca ważną misję. Gary Oldman zagra szefa CIA, a Tomy Lee Jones wcieli się w neurobiologa wykonującego transplantacje wspomnień. W obrazie wystąpią też Ryan Reynolds, Alice Eve i Jordi Molla. Teraz obsadę zasiliła Gal Gadot, która sportretuje żonę bohatera granego przez Ryana Reynoldsa.

Za kamerą projektu staje Ariel Vromen ("Iceman: Historia mordercy"). Scenariusz napisali Douglas Cook i David Weisberg.

Gal Gadot to izraelska aktorka i modelka znana z serii "Szybko i wściekle". W przyszłym roku będzie można podziwiać ją w kryminalnym dramacie "Triple Nine" Johna Hillcoata, w 2016 roku w obrazie "Batman v Superman: Dawn of Justice", a w 2017 roku w "Justice League".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej