"Wonderstruck": Zobacz zapowiedź obrazu Todda Haynesa

"Wonderstruck": Zobacz zapowiedź obrazu Todda Haynesa
ZOBACZ GALERIĘ "Wonderstruck": Zobacz zapowiedź obrazu Todda Haynesa

"Wonderstruck": Zobacz zapowiedź obrazu Todda Haynesa

Do sieci trafił klip z nowego dzieła Todda Haynesa "Wonderstruck", które premierowo zostanie pokazane podczas nadchodzącego festiwalu w Cannes.

Film powstał na podstawie książki Briana Selznicka. Na akcję powieści składają się dwie historie. Pierwsza rozgrywa się w 1977 roku i opowiedziana jest przez Bena (Oakes Fegley) chłopca, który po śmierci matki ucieka z Minnesoty do Nowego Jorku. Natomiast druga opowieść - z 1927 roku - koncentruje się na dziewczynce, Rose (Millicent Simmonds), która także wyrusza do Nowego Jorku - z New Jersey - by zobaczyć swoją ulubioną aktorkę. Oboje są głusi i marzą, by ich życie wyglądało inaczej.

W lirycznym wideo widzimy dzieci w Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku. Klip znajduje się pod tym adresem.

W obrazie występują także Julianne Moore, Michelle Williams, Cory Michael Smith i Jaden Michael. Projekt realizuje Amazon Studios.

"Wonderstruck" walczyć będzie o Złotą Palmę. Produkcja pokazana zostanie w ramach Konkursu Głównego 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Przewodniczącym jury jest Pedro Almodóvar.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej