Woody Allen i seks z 15-latką

Woody Allen i seks z 15-latką
ZOBACZ GALERIĘ Woody Allen i seks z 15-latką

Woody Allen i seks z 15-latką

Woody Allen w swoim najnowszym filmie pokaże intymną relację pomiędzy dojrzałym mężczyzną a 15-latką.

Zazwyczaj scenariusze Woody'ego Allena trzymane są w tajemnicy do ostatniej chwili. Tym razem jednak szczegóły projektu ujrzały światło dzienne znacznie wcześniej. Jak donosi portal Page Six w filmie zatytułowanym "A Rainy Day in New York" Jude Law zagra dojrzałego mężczyznę, który kompletnie oszalał na punkcie 15-letniej wschodzącej gwiazdy i początkującej modelki (Elle Fanning). 44-latek będzie miał seksualną relację z nastolatką.

Woody Allen wzbudził ostatnio kontrowersje mówiąc ze "cała ta historia z Harveyem Weinsteinem jest smutna dla wszystkich, którzy brali w niej udział". 81-letni twórca musiał się potem tłumaczyć, że miał na myśli to, iż Weinstein jest "smutnym i chorym człowiekiem".

W "A Rainy Day in New York" grają także Timothée Chalamet, Selena Gomez, Annaleigh Ashford, Rebecca Hall, Cherry Jones, Will Rogers, Kelly Rohrbach, Diego Luna i Liev Schreiber.

Woody Allen jeszcze do niedawna zajęty był swoim pierwszym serialem "Crisis in Six Scenes", ale nie zamówiono kolejnego sezonu. Jego ostatnia kinowa produkcja to "Śmietanka towarzyska".

Nim poznamy film z Elle Fanning i Jude'em Law do kin trafi inne dzieło Allena - "Na karuzeli życia". Obraz doczeka się premiery 1 grudnia. W rolach głównych występują Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi i Debi Mazar.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej